Kurs online

Home  >>  Kurs online

Pracuję nad kursem online, który będzie wspierał kobiety i rodziny przygotowujące się do porodu. Powstaje on z myślą o tych z Was, które nie dotrą na spotkania takie jak te, które prowadzę w Białymstoku i Wasilkowie. W wielu miejscach w Polsce i za granicą są kobiety, które potrzebują wsparcia, ale nie mają go lokalnie. Będzie to kurs, który nie zastąpi szkoły rodzenia, a raczej pomoże dobrą wybrać. Pomoże dokonać też wielu innych ważnych wyborów poprzez dostarczenie potrzebnych informacji, źródeł oraz zapewnienie wsparcia prowadzącej i grupy.

Kurs będzie się składał z 4 modułów:

  1. Wziąć poród w swoje ręce
  2. Plan porodu
  3. Wybór miejsca
  4. Osoba towarzysząca

Są to cztery ogromnie ważne zagadnienia w procesie przygotowania się do świadomego i pozytywnego porodu. Moim celem jest delikatne wskazywanie Ci źródeł wiedzy, podawanie informacji, które pomogą podjąć decyzje oparte na faktach, wspieranie Cię na tej drodze oraz przypominanie o tym, że to Ty masz władzę nad swoim porodem i wszelkie prawo, aby o nim decydować.

Nawet jeśli nie jesteś pewna, czy chcesz skorzystać z tego kursu, proszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi lepiej go przygotować. Moja prośba jest skierowana do kobiet obecnie będących w ciąży. Dziękuję!

To jest link do ankiety: https://doulania.typeform.com/to/tru7gV

Jeśli chcesz być na bieżąco informowana o powstawaniu i sprzedaży kursu, zapisz się na listę zainteresowanych.

* Pola wymagane


Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://doula.bialystok.pl/kurs-online