Grupy wsparcia

Home  >>  Grupy wsparcia

Prowadzę i współprowadzę trzy grupy wsparcia dla kobiet w okresie okołoporodowym

  1. Wokół Porodu – grupy wsparcia dla kobiet w ciąży i tuż po porodzie. Jedna grupa spotyka się raz w miesiącu w Wasilkowie, a druga raz w miesiącu w Sokółce.  Ideą przewodnią tej grupy jest zdobywanie informacji opartych na dowodach naukowych oraz wzajemne wsparcie.
  2. Mleczna Droga Laktacyjna grupa wsparcia – grupa prowadzona przez doulę oraz Promotorkę Karmienia Piersią. Ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżących sytuacjach, ale zawsze proponujemy też temat przewodni. Polecam artykuł mojego autorstwa o naszej grupie wsparcia: http://mamawienajlepiej.pl/2015/06/grupa-wsparcia-dla-mam-karmiacych-piersia-na-przykladzie-bialostockiej-mlecznej-drogi/
  3. Pozytywnie o Porodzie –  to spotkania skierowane do: kobiet w ciąży, tych, które przygotowują się do macierzyństwa, tych, które już urodziły – bez względu na osobiste doświadczenia czy wybory. Jest to miejsce, w którym dzielimy się doświadczeniami, przemyśleniami, odczuciami i wiedzą dotyczącą porodu. Wzmacniamy też naszą kobiecą moc. Pozytywnie o Porodzie jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz pozytywnego wizerunku porodu „Positive Birth Movement”
  4. MlekoMatki w Sokółce – otwarte spotkania dla mam oczekujących i mam maluszków na tematy związane z karmieniem naturalnym.
  5. Grupa Laktacyjna w Wasilkowie – cykl spotkań dla kobiet w ciąży oraz mam małych dzieci na tematy związane z karmieniem naturalnym.

Informacje o zbliżających się spotkaniach można znaleźć w Najnowszych Wpisach oraz na mojej stronie na Facebooku: Doulania – Ania Sawoń

Follow by Email
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://doula.bialystok.pl/grupy-wsparcia